Koddaert hakkında

Yerel bir demirciden 
uluslararası alt kalite çelik uzmanına

Koddaert, farklı kalitelerde (sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş, galvanizli, galtavlı... ) alt kalite çelik rulo, sac levha, şerit ve diğer çelik ürünler konusunda günümüzde dünya çapında bir otoritedir. Ancak aile işimiz küçük bir tav ocağıyla başladı. Yaklaşık 70 sene önce Batı Flandre’ın Torhout şehrindeki demircimiz, Koddaert nv’nin temelini oluşturdu. İki nesil sonra, 1983 senesinde, şu anki müdürümüz Jean-Pierre Heynderick şirkete katıldı ve portföyümüz ikinci kalite çelik borularla çeşitlendi. 

O tarihten beri genel merkezi Koekelare’de bulunan Koddaert, faaliyetlerini hızla genişletti. Geçtiğimiz yıllarda alt kalite galvanizli, sıcak ve soğuk haddelenmiş rulolara özellikle ağırlık vererek ve +10,000 MT teslimat kapasitesiyle alt kalite ve birinci kalite çelik ürünlerde uluslararası uzman haline geldik.

Bizi daha iyi tanımak ister misiniz? Şirketimize içeriden göz atın.

Değerlerimiz

Şirketimizin başarısı 5 temel değere dayanır:

  • Şeffaflık: Tüccar değiliz, stoklarımızı doğrudan fabrikalardan alıyoruz. Genel merkezimizin yakınında, Koekelare’deki üretim tesislerimizde kendi birinci kalite profil saclarımızı yapıyoruz. Alt kalite çelik ürünlerimizin tümü, doğrudan Antwerpen Limanı'ndaki özel gümrüklü depomuzda saklanır. Buradan, dünyanın her yerine her türlü siparişi göndeririz. Bu şekilde, kalite üzerinde tam kontrole sahip oluyoruz ve maksimum izlenebilirliği garanti ediyoruz.
  • Devamlılık: Geniş bir stokumuz var ve alt kalite çelik ürünlerinin sürekli tedariki için dünya çapındaki üreticilerle yakın ilişkiler içindeyiz.
  • Güven: Tedarikçilerimiz ve nihai müşterilerimizle hedefimiz uzun vadeli ortaklıklardır. Kendimizi her zaman güvenebilecekleri özverili bir çözüm sağlayıcı olarak görüyoruz. 
  • Sürdürülebilirlik: Yalnızca ortak ve müşterilerimizle sürdürülebilir ilişkilere yatırım yapmıyoruz. Gezegenin geleceğini de önemsiyoruz. Bu yüzden, çevreye saygılı hareket ediyor ve kendi yeşil enerjimizi üretiyoruz.
  • Güvenlik: İşimiz, hem çalışanlarımız hem çevre açısından mümkün olan en güvenli şekilde düzenlenmiştir.. 

Son teknolojiye dayalı tesisler

En yüksek kalitede çelik profil saclar üretmek için üstün makineler ve gelişmiş iletişim araçlarıyla Koekelare’deki ultra modern tesisimizde faaliyet gösteriyoruz. Yüksek vasıflı profesyonellerden oluşan ekip ‘birinci sınıf hizmet’ sunar. Antwerpen Limanı’ndaki depomuzda, sıcak haddelenmiş rulolardan çelik kirişlere ve diğer ikincil ve üçüncü seçim çeliğe kadar tüm alt kalite çelik ürünlerini depoluyoruz.

 

Uzmanlardan oluşan ekip

Gelişen ekip ruhu, şirketimizi uluslararası pazarda büyümeye yönlendirmektedir. Son yazılım uygulamaları ve teknik performanslar, yeterli stok yönetimi, tamamen sorunsuz iş akışı ve %100 müşteri hizmeti sağlar. Müşteriler, uzmanlardan oluşan ekibimizin nasıl odaklı ve angaje biçimde çalıştığını hisseder.

Ortaklıklar

TC De Koddaert

Belçika'nın seçkin tenis kulüplerinden biri, Koddaert’in Koekelare’deki genel merkezinin yakınında, Torhout’ta bulunur. Sıcak ve misafirperver aile ortamı, takım ruhu, üst düzeyde performans gösterme hırsı, kişisel yaklaşım... TC De Koddaert, şirket değerlerimizi tamamen yansıtmaktadır. Bu kadar iyi bir eşleşme olması boşuna değil.

Kulübe girin

Kirsten Flipkens

Kirsten Flipkens yaklaşık 20 yıldır mesleğinin zirvesinde. Kazanma iradesine sahip, her zaman meydan okumaya hazır ve tutkularını gerçekleştirmeyi hayal eden herkese ilham veriyor. Evet, bu birinci sınıf profesyonel tenis yıldızının sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Belçika’nın en iyisi!

Kirsten ile tanışın